Sıkça Sorulan Sorular

Bizimle, siteniz için ne tür çalışmalar yapıldığını tam olarak kontrol edebilirsiniz. Sitenizin 252 faktör üzerinde ayrıntılı bir SEO denetimini hazırlıyoruz ve size kapsamlı bir SEO stratejisi sunuyoruz. Daha yüksek sonuçlar elde etmek için yapılması gereken her adımı açıklar - ayrıntılı bir bağlantı oluşturma planı, geliştiricilerinizin CMS sistemine geçmesi için talimatlar, site yeniden yapılandırması, trafiğe göre anahtar kelime seçimi ve rakiplerin sıralaması içerik oluşturma ve bunları sosyal kanallar üzerinden tanıtmaya yönelik talimatlar. Ayrıca çalışanlarınızı sitenizi nasıl optimize edeceğiniz - neye bakacakları ve neye odaklanacakları konusunda eğiteceğiz. Böylece çalışmamız bittikten sonra bile bu teknik bilgi kuruluşunuzda kalacak ve bundan yararlanacaksınız.
SEO , Google gibi arama motorlarının potansiyel müşterilerimizin aramalarını beklediğimiz anahtar kelimelerde ilk sırada yer almasını "beğenmesini" sağlayacak şekilde sitede yapılan değişikliklerin yapıldığı bir süreçtir. Bu amaçla, içerik ayarlamaları, meta veriler yapılır, anahtar kelimeler analiz edilir ve yenileri eklenir, gerekirse sitenin genel mimarisi değiştirilir, tek tek sayfalar arasındaki bağlantılar yapılır ve yeni içerik yayınlanır. Google sonuçlarında ilk sırada yer almak, daha fazla kişinin sizin hakkınızda bilgi edinmeleri ve sitenize girmeleri için onlara sunduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgilenmesi anlamına gelir. Bu, daha fazla satış ve daha yüksek kar anlamına gelir.
Küçük işletmeler SEO optimizasyonu ile büyük olanları yenebilir! İnternette yeni sitelere ve televizyon reklamcılığına yatırım yapmaya gerek yoktur. Müşterilerinizin önce Google'da bulup çıkacakları kesin kelimeleri belirlemek yeterlidir - size yardımcı olacağız.
Tabii ki, sitenizi kendiniz optimize edebilirsiniz, ancak bu sektördeki ilkeleri ve en son trendleri bilmiyorsanız, deneyimli SEO uzmanlarına güvenmek daha iyidir. Muhtemelen Everest'e tırmanabilirsiniz, ancak deneyiminiz yoksa bir rehber almak daha iyidir.
Tamamen sıralamak istediğiniz anahtar kelimelerin rekabetçiliğine, sitenin mevcut durumuna, boyutuna ve sizin için analiz edebileceğimiz diğer birçok faktöre bağlıdır. İlk sonuçlar 2-3 ay sonra görülebilir, ancak birinci yılın sonunda en iyi sonuçlarda kalıcı konumlandırma hakkında konuşabiliriz. Her durumda, daha hızlı SEO optimizasyonu sonuçları sunan şirketlerin kısa vadede çalışan teknikleri kullanmasının muhtemel olduğunu akılda tutmak iyi bir fikirdir, ancak uzun vadede neredeyse kesinlikle Google'dan bir cezaya ve hatta tamamen kapanmaya neden olur. sonuçlar sitesinde.